Hakkımızda

RE/MAX A'STYLE Kimdir? Neler Yapar?

Hakkımızda

RE/MAX A'STYLE Kimdir? Neler Yapar?

RE/MAX A'STYLE; gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinin kârlı, doğru ve hızlı gerçekleştirilmesi amacıyla kuruldu. RE/MAX A'STYLE’da tüm gayrimenkul danışmanlarımız ve ekip arkadaşlarımız için A+ hizmet vermek bir alışkanlıktır.

Başarılı İnsanların Gayrimenkul Ofisi…
Firmamız, en başarılı gayrimenkul profesyonellerinden oluşur. En önemli ilkelerimiz tüm ilişkilerimizde karşılıklı saygı ve güven sağlamaktır. Bu temel prensiplerimiz sayesinde kendini işine adamış iş ortaklarımız için başarı doğal bir sonuçtur.

Müşteri Memnuniyeti Olmazsa Olmazımız
Müşterilerimiz bizim birincil önceliğimizdir. Daima müşterilerimizin çıkarlarını gözetir, mahremiyetlerine saygı göstererek korur; tüm işlemleri profesyonelce ve taviz vermediğimiz etik ilkelerimiz çerçevesinde yürütürüz.

Yaptığımız tüm işlemlerde güvene dayalı, uzun soluklu dostluklar kurmayı; alım, satım ya da kiralama yaptığımız herkesle zaman içerisinde tekrar tekrar çalışmayı hedefleriz.

Gayrimenkul Sektöründe Gerçek Liderlik
RE/MAX A'STYLE olarak değişimden değil, değişmemekten korkuyoruz. Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe tecrübe edinmiş lider ekibimiz öncelikle gayrimenkul danışmanı olarak düşünür, yenilikçi ve inovatif bir yaklaşımı benimser. İş ortaklarımızı farklı kılacak, hayatlarını kolaylaştıracak ve verimliliklerini artıracak en gelişmiş teknoloji ve pazarlama yöntemlerini onlar için araştırıyor ve danışmanlarımızın bu yöntemlerden yararlanmasını sağlıyoruz. Her ekip arkadaşımızın planladığı kariyer yolculuğuna, sonuna kadar destek oluruz.

Mükemmellik İçin İlham Veriyoruz…
Mükemmellik bizim için bir tutku… Ayrıntılara önem veriyor, en iyi olma yolunda sadece kendimizle rekabet ediyoruz. İş ortaklarımızın gelişimi için koçluk, eğitim, sorumluluk ve performansa dayalı takdir gibi ayrıcalıklı haklar sağlıyoruz. Tüm iş ortaklarımızın ve ekip arkadaşlarımızın çıkarlarını, hedeflerini önemsiyor; saygı gösteriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Mahallelerde Yaşam Güzelleşiyor…
Hizmet verdiğimiz mahallelerde yaşamın iyileştirilmesini sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Dolayısıyla yaptığımız tüm işlemlerde sadece karşılıklı güven sağladığımız kişilerle çalışır, hem söz konusu mülke hem de çevresine değer katarız.

Bir Telefon Kadar Yakınız…
Eğer siz de gayrimenkulünüzü satmak, kiralamak ya da yatırım danışmanlığı almak istiyorsanız, RE/MAX A'STYLE olarak birbirinden değerli gayrimenkul danışmanlarımızla Skyland İstanbul’daki ofisimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Vizyon

Vizyonumuz müşterilerimizin mülklerine, yatırımlarına ve hayatlarına değer katarken; gayrimenkul sektörü içerisinde öncü, yenilikleri ilk uygulayan, güvenilen ve sektöre yön veren bir firma olmaktır.

Misyon

Hedeflerimize ulaşma yolculuğumuzda,
  • Karşılıklı güven ve saygıdan taviz vermemek
  • Daima A+ hizmet sunmak
  • Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın hayatına değer katmak
  • Sürekli gelişmek, yenilikçi çözümler üretmek
  • İyi bir çalışma ortamı sağlamak ve ekip çalışmasını özendirmek
  • Toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olma misyonuyla hareket ediyoruz.